5.01.2016

Oglądam LOST „Zagubieni”. Kiedyś, kilka lat temu puszczali to w TVP i oglądałam 1., 2., 3. sezon, a potem skończyłam. Teraz dokańczam. Jestem jedną z tych dziwaków, których to kręci. Jak zawsze, dziwna. Oglądam i oglądam i oglądam, jak najwięcej jednego dnia. Nadal uwielbiam. Sama jestem zagubiona, niestety w tym świecie i we własnym domu.

Po za tym święta i Nowy Rok za mną. Wytrzymałam. Nic się nie zmieniło, a tu już 5. stycznia. Pierwszy wpis tego roku, tego miesiąca. Nic się nie dzieje u mnie… w życiu, w egzystencji. Nie wiem czego chcę, nie wiem co robić, nie wiem niczego o sobie, ani o swojej przyszłości. Żenada i kaszana. Siedzę jem, czytam, śpię.

Nawet nie mam co napisać, nic, zero, zupełne zero. Powinnam być pokazywana ludziom na widoku publicznym jako przykład przegranego życia.

Reklamy

2 myśli w temacie “5.01.2016

  1. Nie dołuj się aż tak. Ja rozumiem że jesteś negatywna itd ale skup się na tej powieści/noweli którą piszesz 🙂 Zawsze lepiej oddać całego/cała siebie w jednym konkretnym celu, ukierunkować się, niż rozbijać się na drobne! I więcej pogody ducha życzę! 😉

    ps. Aaa! I pociesze Cię: Ja też nie mam roboty niestety a nie łamie się – proponuje zrobić to samo 😉 3 maj się

    Polubienie

Odpowiedz mi.

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s