Królowa ma foch.

Śmiech na sali, Królowa A. ma focha i sądzi, że mnie to interesuje. Ale od początku… Otóż miłościwie nam panująca zażyczyła sobie peelingu pleców, a konkretnie, abym to ja się poświęciła i w jakiś ohydny sposób jej go zrobiła. Nie mam ochoty się w tym syfie babrać, mieć jej brudów na sobie i brać udział w tym obrzydlistwie. Powiedziałam, NIE. Nasza władczyni raczej nie spodziewała się, że ktokolwiek tutaj jej odmówi, nie zgodzi się czy będzie miał inne zdanie. To się obraziła i chyba sadziła, że to mnie jakoś dotknie, że będę widziała swój „błąd”, no i wreszcie jej ulegnę.

Jakoś specjalnie nie utrzymuję z nią ścisłych kontaktów, więc przez pierwsze kilka dni nawet nie zauważyłam jej obrazy, aż zdarzyło się, że poszłam jeść do kuchni w tym samym czasie, co ona tam siedziała. Robiła tam coś na laptopie. Ja usiadłam po drugiej stronie stołu i zaczęłam jeść. A ona w manifestacji jestem-wielce-obrażona wyjęła jakiś zeszyt i zakryła się nim, schowała za niem, nie wiem jak to opisać, bo wyglądało komicznie. Śmiać mi się z niej chciało, to tak jak małe dzieci zakryją oczy dłonią i myślą, że skoro one nic nie widzą, to inni dookoła też ich nie widzą. A ja widziałam i się śmiałam.

Taka jest obrażona, że aż nie może na mnie patrzeć? No to cóż, raczej się nie napatrzy, bo i tak rzadko się widujemy. Zobaczymy kiedy jej przejdzie. Mówiłam już, że jest psychopatką? No to mam potwierdzenie. Jej błyskawiczne zmiany nastrojów, jakieś rozdwojenie jaźni, nawet szybkie zmiany osobowości, dziwne mniemanie siebie. Serio, ona jest zaburzona.

A po za tym kupiłam sobie hantle, 2 sztuki po 1 kg. Zobaczymy.

Reklamy

Odpowiedz mi.

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s