16.08.2016 i więcej.

Witam, witam, witam.

Królowa A. odleciała, w sensie nie gdzieś na wakacje, ale odleciała mentalnie. Dawno, dawno temu jej porządnie odwaliło, lecz teraz jest zmiana na gorsze. Cóż, cofa się w rozwoju ewidentnie, zdziecinniała i jak dziecko się zachowuje. Jej fochy, obrażanie się, dąsy, a temu towarzyszy wielka chęć pokazania mi jaka to ona jest zła, rozżalona, obrażona. Jej miny, gesty, zachowania, wszystko co robi lub chce zrobić, abym ją zauważyła. Uważam, że zamiast robić z siebie dziecko powinna skupić się na swoim życiu, na sobie, mnie to rybka czy obrażona czy nie. Staram się skupiać na sobie i dlatego generalnie nie zwracam na nią uwagi, lecz jej mi żal. Przecież z poparcie jakie ma od ojca, z tym co on jest wstanie dla niej zrobić, mogłaby dojść daleko, wiele zdziałać, zdobyć. Zamiast robić teatrzyk 7. wody. Ja swoje życie przegrałam, przepuściłam, ale ona powinna wreszcie mieć na uwadze siebie, a nie fochy na mnie, myśli innych ludzi czy te durne strony z ubraniami, które ogląda godzinami.

Owszem, widzę jej „pełne niezadowolenia miny” jak wchodzę do jakiegoś pomieszczenia, gdzie ona jest, jej”gesty wyrażające zdegustowanie moją osobą”, „zniecierpliwioną twarz jak przebywam obok za długo”, „nie może na mnie patrzeć, oddychać tym samym powietrzem, jeść przy tym samym stole”. Nie wiem jak może żyć pod jednym dachem z kimś takim jak ja, zachowuje się jak rozkapryszony bobas. Co w sumie jest zabawne, przynajmniej mam odrobinę rozrywki, kiedyś na arenę wychodzili gladiatorzy, a teraz jaj mam prywatną komedię antyczną. Biedaczka, tyle wysiłku i starań na nic.

1,5 miesiąca do studiów. Nie, pamiętacie jak dwa lata temu pisałam o moich strachu? Jest powrót. Znów panika. Ja, na studiach… źle.

Reklamy

4 myśli w temacie “16.08.2016 i więcej.

Odpowiedz mi.

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s