16.12.2016

Coraz bliżej święta, czujecie? Ja dzisiaj wybrałam się po zajęciach na spacer po ulicach ROZŚWIETLONEJ stolicy. Pięknie to wszystko wygląda, naprawdę, nowe ozdoby i nowe światełka. Choinka wspaniała i zdecydowanie ładniejsza niż w zeszłych latach. Tyle ulic teraz jest ozdobionych jak nigdy, w śródmieściu i nawet na pradze. Jak możecie to sami zobaczcie.

Ostatnie dni przed długim wolnym. We wtorek mam ostatnie poważne zajęcia, a potem…. od środy już laba. Czwartek obejmują mnie godziny dziekańskie a w środę jeden super wykład z super panem. Przyjemnie.

Cieszę się głównie z powodu wolnego. Mam wiele pracy, bo kolokwia i egzaminy, chce mieć na to czas i spokój. Niestety, będzie również „moja rodzina”. Smutne.

Mam ochotę na naczosy serowe. Wielką. Na niezdrowe jedzenie zawsze mam wielką ochotę. 😀 DUpa rośnie, trudno i tak nie ma nikogo komu miałaby się podobać. ;( Dlatego czekolada, ciastka i niezdrowe przekąski preferuję.

Reklamy

3 myśli w temacie “16.12.2016

  1. Ja też ten tydzień już będę miała spokojniejszy, bo tylko zajęcia we wtorek i środę, a w czwartek dziekańskie 😉 A co do Warszawy to jestem zakochana w jej wyglądzie n święta ❤

    Polubione przez 2 ludzi

Odpowiedz mi.

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s