19.01.2017

Drugi dzień wolnego. Przez cały semestr dzielnie chodziłam na zajęcia, czytałam co trzeba, robiłam notatki, to teraz sobie odpuszczam. Choć powinnam się uczyć, a nie chodzić po sklepach za kurtką zimową, upolować coś na wyprzedażach, ani też nie powinnam oglądać w kółko ulubionego serialu. A to własnie robię.

Kolejne kolokwium zaliczone, tym razem na 5-. Super, pierwsza piątka na studiach. W sumie to bardzo fajne uczucie, zapracować i dostać nagrodę, choć to tylko kolokwium. U mnie na roku wzrasta apetyt na stypendium rektora, czyli takie za dobrą średnią. Ja się nie nastawiam, różnie to bywa. Wolę nie myśleć.

Był ksiądz po kolędzie w domu. Mówił coś o egoizmie, o życiu w rodzinie, o tym, że gdzie się kocha nie powinno się myśleć o sobie, ale o innych i czy się innych nie krzywdzi. Więc generalnie jakimś cudem nakreślił nasza obecną sytuację. Królowa A. myśli tylko o sobie, jest największa egoistką w tym kraju, ojciec lata za nią jak szczeniak i robi co tylko każe, a to mnie nazywają egoistką i samolubem, bo…. czytam książki w swoim pokoju. Jestem pewna, ani on, ani matka nie zrozumieli aluzji.

Reklamy

2 myśli w temacie “19.01.2017

  1. Nadrobilam dzisiaj wszystkie notki u Ciebie. Ależ zmian na lepsze! Gratuluję serdecznie zmiany studiów, dostania się na te najlepsze i tego, że tak świetnie sobie na nich radzisz 🙂 wspominałaś też o gronie znajomych. Nawet nie wiesz, jak się cieszę. Oby tak dalej. Trzymam kciuki za przeradzanie się znajomości w przyjaźnie!

    Polubione przez 2 ludzi

Odpowiedz mi.

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s