27.01.2017

Witamy piątek. Witamy sesję. Ale dopiero od poniedziałku. Za mną jedna zerówka z wynikiem 5, zaliczenie fakultetu również na 5, kolokwium, które poszło mi fatalnie, ale liczę na cud i chociaż 3.

Przede mną jeden egzamin w tym tygodniu i 3 w kolejnym. Nie jest źle, tragicznie, inni mają gorzej, a ja nadal stoję na placu boju i walczę, uczę się.

Jest tu taki ktoś obok mnie, kto ma bloga i szuka fajnych ludzi do społeczności. Maya Zann. Blog i czytajcie i wchodźcie na facebook i lubcie i udostępniajcie i ogłaszajcie i pomagajcie i piszcie i komentujcie. Prosiła o ten wpis, to proszę bardzo, ale generalnie fajnie się czyta niektóre rzeczy. 😀 (https://mayazann.wordpress.com/)

Wypożyczyłam sobie „sztukę kochania” Michaliny Wisłockiej. Wiadomo film jest, ale ja się na niego nie wybieram. Już wcześniej czytałam jej książki i uważa za bardzo dobre i godne uwagi.

Powinna zacząć się odchudzać, bo tyłek i uda rośnie. Naprawdę, te uda tak strasznie rosną, nie wiem dlaczego, są takie nieproporcjonalne do mojego ciała. Nie lubię ich, rozbudowane belki. Jak mam spodnie, to wszędzie są dobre, w pasie, w tyłku, w łydkach, a w udach ciasne. Straszne.

Kupiłam sobie Inke o smaku czekoladowym. Mało w tym faktycznie tego smaku.

Reklamy

2 myśli w temacie “27.01.2017

Odpowiedz mi.

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s