27.02.2017

Ja mistrz.

1. Miałam zajęcia cały dzień, czyli do 9.45 do 16.30. Głowa bolała mnie w zasadzie od rana, siedziałam na tych czterech zajęciach, nudziłam się i chciałam uciekać. Do jedzenia od 8.30 do 17.00 miałam tylko dwie kanapki. Rozumiecie dramat??

2. Wróciłam zmęczona, wiadomo. I ta głowa, te zajęcia nudne, jazdy, powroty, i wiele innych. Wypompowana.

3. A potem zabrałam się za ćwiczenia. Zrobiłam 40 minut z Ewa Chodakowską i jej „Rewolucją”. Wow. Taka zmęczona i wypluta, z boląca głową poćwiczyłam. Zrobiłam to. Już od tygodnia ćwiczę coś, jakieś 4 razy w tygodniu. To podobno jej najcięższy trening, ofc ja nie zrobiłam całej godziny ćwiczeń i to na maxa, ale tyle ile umiałam i jak umiałam. Musze schudnąć.

4. W sobotę kupiłam sobie awokado za 3.99 zł, promocja była. Polecam. A i jeszcze masło orzechowe.

Zmieniam życie. Wiem, że moja pasją życiową nie powinno być spanie. A marnowanie czasu, to…. marnowanie czasu, więc chcę go marnować stopniowo mniej. Co oznacza, że ćwiczę, bo mam czas, a mówienie że go nie mam to wymówka głupia. Czytam więcej. A jak nic mi się nie chce robić, to włączam programy tv z amerykańskiej telewizji i oglądam, że niby uczę się tak angielskiego. Zaczęłam też szczegółowiej pisać i planować mój kalendarz. Ten semestr zapowiada się ciężej, więc… będzie robota.

Lubię chodzi do buwu i łazić między regałami. Jak tam ktoś jest i widzi dziewczynę co setny raz idzie koło tego samego regału, nie bierze żadnej książki i tylko ogląda okładki. To ja.

Nie ma co ukrywać. Chce zagłuszyć samotność i mydlić sobie oczy, że jestem normalna i że wszystko ok. Nie mam ludzi w życiu i trzeba to wypełnić czymś.

Reklamy

2 myśli w temacie “27.02.2017

Odpowiedz mi.

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s