7.03.2017

Co jest ze mną nie tak?

Poszłam na studia teraz, aby zmienić siebie i życie, a głownie zmienić stan jaki mam odnośnie ludzi w moim życiu. Nie to, że chciałam od razu miłość życia czy coś takiego, chciałam mieć kogokolwiek w życiu. I co?

I nic kur*a. Oczywiście, że nic. Wspominałam, że poznałam kilka znajomych, z czego już z połową nie gadam, bo mnie wkur*iali strasznie i lepiej, aby byli daleko ode mnie. Ci co zostali, to mała grupeczka. Jednak tez nie mogę powiedzieć, że ich obecność zmieniła może życie czy je wypełniła. Dlaczego nie mogę, tak jak inni, mieć normalnych znajomych czy kolegów/koleżanki?

W tym momencie mam na ogonie dziewczynę, która mentalnie nie wyszła z gimnazjum, jej poziom dojrzałości jest na poziomie 0,01. Nie wiem, czy ona jest w stanie zrozumieć, że szkoła się skończyła, że to studia i że jesteśmy dorośli. Z tego co widzę, żyje w dziecinnym świecie, gdzie babcia gotuje obiady, ona bawi się z kotkami, a mama kupuje jej chipsy. Ok jej sprawa, ale ku*wa dlaczego ona się do mnie przyczepiła. Czuje jakbym miała ogon. Gdziekolwiek idę, ona idzie za mną, jak z kim rozmawiam, ona się wpier*ala, do tego żarty, zabawy i zachowania niczym z szatni na wf z gimnazjum. A i do tego egocentryczka, czyli gada ciągle o sobie, 95% zdań zaczyna od słowa „ja”. Rozumiem, jedynaczka, babcia, mam i reszta skoncentrowani na nie, ona sama skoncentrowana na sobie, widzi siebie, swoje opinie, doświadczenia, pragnienia. Jasne, ale co mnie to ku*wa obchodzi.

No więc dlaczego nie przyciągam osób, które wzbogaciłyby mnie i moje życie. Które mają szerszy horyzont niż osiedlowy Lidl i własne odbicie w lustrze. Których życie, to coś więcej niż zabawa poobiednia w drapanie kota za uchem. Dlaczego nie mogę poznać kogoś, z kim można normalnie i ciekawie pogadać, gdzie słowo ja nie pada z ust tej osoby co 30 sekund. Chcę tylko kogoś podobnego mi. Ale oczywiście nie. Moim zadaniem jest bawić się w niańkę i piastunke, bo dziewusia boi się zapytać o raport badawczy, boi się pierwsza wejść do sali czy powiedzieć, że czegoś nie rozumie.

Dlaczego ja ku*wa?????

Reklamy

Odpowiedz mi.

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s