13.04.2017 Studia. Samotność. Ja.

Do wtorku od 15.00 mam wolne, aż do środy. Czyli 7 dni z hakiem godzinowym. Przyjemnie. Faktycznie byłam wyczerpana, czułam się zmęczona tak ogólnie. Serio, prócz weekendów, prawie miesiąc nie miałam dłuższego wolnego. Pewnie wszyscy Ci, co codziennie pracują 8 czy więcej godzin, się obrusza, że gówniara wymyśla. Taaaa, pewnie że tak, jestem na studiach, nie pracuję i mogę sobie ponarzekać na brak wolnego. Teraz zaczyna się taki czas, że a to majówka, a to inne Juwenalia, że będą pojedyncze wolne dni. Superowo.

A ja sama w tym wszystkim. ;( Nadal czuję się niezwykle samotna, trudno mi z tym. Dlaczego nie mogę mieć normalnego kontaktu z innymi? Co ze mną jest aż tak nie w porządku, widać to na moim czole, że odstraszam? Strasznie mi, dobija mnie to.

Mam do napisania raport oraz pracę zaliczeniową. Chce się teraz za to zabrać, a potem już nie walczyć równolegle z egzaminami. Wypożyczyłam cały pakiet książek z biblioteki i mam plan czytać.

Poczucie bliskiej relacji z innymi zmniejsza zachorowania na raka złośliwego, wedle jakiś tam badań. No to ja pewnie mam/będę mieć raka w każdym fragmencie mojego ciała.

Reklamy

2 myśli w temacie “13.04.2017 Studia. Samotność. Ja.

Odpowiedz mi.

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s