31.07.2018 Związki damsko – męski.

nbhhv

Jak to jest?

Mam 23 lata i nigdy nie byłam na randce. Nikt nawet nie wyraził zainteresowania mną. Smutne. Boli. Bo jak patrzę dookoła, to nawet ludzie, którzy nie mają szans w wyborach miss/mister mają ‚miłości’ koło siebie. A na mnie nawet nikt nie zerknął jak na kobietę w tym temacie. Co jest ze mną nie tak? Co we mnie jest tym felernym elementem?

Wstydzę się tego. Bo wiem, że jestem dziwna, że może nie jestem towarzyska, ale przecież tego nie widać jak się na mnie patrzy. Dopiero jak coś powiem i w toku gadania może wyjść moja wewnętrzna inność. Ale z wyglądu… mam dwie nogi, dwie ręce, jedną głowę, nie obciąża mnie ani rozwód ani dzieci. I nic.

W moim wieku to nie normalne. Nie chodzi mi o to, że chciałabym miłości na życie i ślubu zaraz. Chciałabym tylko tego doświadczyć, tego jak to jest wyjść gdzieś z kimś i poczuć się fajnie.

Ok piękna nie jestem, zgrabna też nie i nie mam szafy pełnej Gucci. Ale jakoś dookoła ludzie nawet tacy spotykają się jak inni.

Ciężko nawet jest mi sobie wyobrazić jak bym zareagowała, co zrobiła, co powiedziała. Jak to wygląda? Jak się ludzie poznają? Jak umawiają? Czy to jest tak jak na filmach? Czytam tyle książek, ale to fikcja.

Reklamy

3 myśli w temacie “31.07.2018 Związki damsko – męski.

 1. Witaj. Tak szczerze to wydaje mi się, że jednak widać po człowieku, że ma fobię, bo ludzie mnie często pytają, co ze mną nie tak, nawet jeśli udaję pewną siebie i niezestresowaną. To jest tak, że człowiek nie zdaje sobie z tego sprawy, bo jednak nie widzi siebie od zewnątrz. W sumie myślałam, że to facet musi być śmiały, żeby sobie kogoś znaleźć, ale widocznie kobieta też, chociaż ludzie o tym głośno nie mówią, bo może dla nich to oczywiste. Mi w realu nie udało się znaleźć nikogo, dopiero w internecie uznano mnie za wartą uwagi. Przykre to, no ale niestety…
  Jeśli chcesz, to zajrzyj na mojego bloga https://mutyzm-chce-przemowic.blogspot.com/, może dłużej pogawędzimy.
  Pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

 2. Wiesz co? Wydaje mi się, że to działa w ten sposób, że w pewnym momencie zgubiłaś gdzieś pewność siebie i śmiałość. Tak jak we wcześniejszym komentarzu, uważam, że ludzie łatwo wychwytują takie zachwianie, wątpliwość. Patrząc na Ciebie przez pryzmat słowa widać, że jesteś wartościową kobietą, która ma poukładane w głowie. Wydaje mi się, że wiesz czego chcesz – tylko nie wiesz jak to zdobyć. Ważnych jest kilka aspektów: w tym ten czy akceptujesz siebie, ba! nawet czy siebie lubisz. Jeśli nie to uwierz, że nie ułatwiasz innym zdobyć się na odwagę i poznać Cię bliżej. Gdyby ktoś tylko się przełamał, myślę, że oczarowałby się Tobą w pełni. Nie trzeba być jak z okładki, ale warto mieć dobre spojrzenie na świat i na siebie. Skorzystaj z Tindera, naucz się rozmawiać z ludźmi, poflirtuj, nabierz pewności siebie. Zacznij wychodzić do ludzi, na imprezy, gdzieś gdzie łatwo zdobyć znajomości. Napędź to wszystko i weź życie za rogi. Mówi się, że „miłość sama Cię znajdzie”, ale czasem trzeba potrafić też ją zauważyć.

  Jakbyś chciała porozmawiać to z chęcią podam Ci jakiś kontakt do siebie. Ja widzę w Tobie pozytywną duszę, bardzo bliską mojej 🙂

  Miłego dnia!

  Polubione przez 1 osoba

Odpowiedz mi.

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s